Alimentador Track 48V Led Driver 220
SKU
B02V-X33J5V-00
| Instalación | Techo |
|---|---|
| Catálogo | Indeluz |
| Familia | Track 48V |
| Protección IP | IP20 |
| Material del cuerpo | Aluminio |
| Clase eléctrica | Clase II |
| Tensión | 220-240V AC |
| Importante | Led Driver 220-240V AC remote / 48V DC Superficie |
Descripción
B32 / B34 / B35: 4-wire rail, with two options for use: option 2 circuits (2x +/-15A/0-60V dc) or option 1 circuit (+/-15A/0-60V )+ Data Bus (D+/D-) . The DC voltage connection is 48V. The rail can support 25kg with a distance between fixings of 0.9m.
B33: Double rail 8 conductors, 4 on top and 4 on bottom. On each side, with two options for use: option 2 circuits (2x +/-15A/0-60V dc) or option 1 circuit (+/-15A/0-60V )+ Data Bus (D+/D-). The DC voltage connection is 48V. The rail can support 25kg with a distance between fixings of 0.9m.
Descripción
B32 / B34 / B35: 4-wire rail, with two options for use: option 2 circuits (2x +/-15A/0-60V dc) or option 1 circuit (+/-15A/0-60V )+ Data Bus (D+/D-) . The DC voltage connection is 48V. The rail can support 25kg with a distance between fixings of 0.9m.
B33: Double rail 8 conductors, 4 on top and 4 on bottom. On each side, with two options for use: option 2 circuits (2x +/-15A/0-60V dc) or option 1 circuit (+/-15A/0-60V )+ Data Bus (D+/D-). The DC voltage connection is 48V. The rail can support 25kg with a distance between fixings of 0.9m.