Proyector carril 48V tilt GRETA DALI LED COB 21W 2350lm(1417lm) CRI90 3000K 47º
SKU
860F-L39RDV
| Instalación | Techo |
|---|---|
| Regulación | Dali |
| Catálogo | Indeluz |
| Familia | Greta |
| Protección IP | IP20 |
| Material del cuerpo | Aluminio |
| Material del difusor | Cristal transparente |
| Fuente de luz | LED COB |
| Potencia | 21W |
| Temperatura de color | 3000K |
| Flujo lumínico | 2350lm(1417lm) |
| Ángulo de luz | 47º |
| Tensión | 48V DC |
Descripción
Family of minimalist projectors for the 48V rail. The wide solution of this family allows us to subtly and
elegantly solve the residential lighting... or also give a sober and discreet solution in shops of all kinds, without having to give up different optics, colour temperatures.
Descripción
Family of minimalist projectors for the 48V rail. The wide solution of this family allows us to subtly and
elegantly solve the residential lighting... or also give a sober and discreet solution in shops of all kinds, without having to give up different optics, colour temperatures.